Zaznacz stronę

Szeroka oferta jonizatorów

Szeroki wybór jonizatorów, listew i szczotek antystatycznych oraz innych urządzeń do usuwania i pomiaru ładunków elektrostatycznych.

Pełen profesjonalizm

Szereg lat pracy w branży pozwoliło nam zdobyć doświadczenie, które teraz oddajemy do Twojej dyspozycji.

Przemysłowe nawilżacze powietrza

Zniweluj elektryzowanie stosując przemysłowe nawilżacze powietrza.

Mierniki pola elekrostatycznego

Zmierz ładunki elektrostatyczne na swoich produktach i sprawdź co zyskasz usuwając je.

Aktywacja tworzyw sztucznych

Zmień napięcia powierzchniowe i popraw adhezję materiału przed nadrukiem, klejeniem, lakierowaniem.

Jonizator pistoletowy dużej wydajności Tech-Line

Jonizator pistoletowy jest ręcznym narzędziem do usuwania zanieczyszczeń oraz ładunków elektrostatycznych z powierzchni ekranów, papieru, tworzyw sztucznych przed lakierowaniem, płyt MDF, oklein, listew …

Dzięki zasilaniu w sprężone powietrze z kompresora (nie wchodzi w skład zestawu) oraz regulację balansu i częstotliwości emisji jonów łatwo usuwa zanieczyszczenia oraz ładunki elektrostatyczne.

Z naszego doświadczenia wynika że standardowe jonizatory nie zawsze „radzą sobie” z zanieczyszczeniami przywierającymi do elementów plastikowych . Najczęściej przyczyną takiej sytuacji jest znaczny ładunek elektrostatyczny jednego znaku który wymaga użycia jonizatora generującego w większej ilości tylko dodatnie lub tylko ujemne jony. Użycie jonizatora GUN-Line umożliwia regulację parametrów pracy i pozbycie się ładunków elektrostatycznych oraz zanieczyszczeń. Dedykowany zasilacz SBC-571.